جدیدترین مدل لوستر برنزی سال 2019-2020

لوستر ها از جمله کالاهایی هستند که امروزه با گسترش تکنولوژی و مدرناسیون طرفداران بی شماری پیدا کرده اند و نشانه ای از متمدن بودن و به قولی با کلاس بودن است . معمولا خانه های بزرگ و دارای سقف های بلند از جمله خانه هایی هستند که می­توان به راحتی لوسترهایی در سایز های متفاوت را درآنها جای داد. البته در سایر خانه ها نیز می­توان از لوستر استفاده کرد، ولی در این زمان باید در انتخاب دقت بسیار کرد.

 

قصرنور - لوستر برنزی

امروزه لوستر ها و همچنین مدل لوستر برنزی در سایز ها، اندازه ها و اشکال گوناگون در بازار عرضه می­شوند که باید متناسب با خانه از آنها بهره گرفت. لوستر ها به صورت مدرن، سنتی و صنعتی هستند که با توجه به قیمت، سلیقه و شرایط انتخاب می­شوند.

اما از پر مخاطب ترین مدل لوستر هایی که امروزه به کار می­رود، مدل لوستر برنزی هستند؛ ولی چرا؟

مدل لوستر برنزی

لوستر ها از جنس های متفاوتی تشکیل شده اند. یعنی در واقع در صنعت لوستر سازی، از متریال های مختلفی مثل: آهن، برنج ( برنز )، زاماک و آلومینیوم و اجناسی دیگر که از ترکیب این مواد با یکدیگر تشکیل شده­اند استفاده می­شود.

لوستر برنزی - قصر نور - انواع لوستر برنزی

همه انواع مدل لوستر برنزی، به دلیل اینکه نور را به خوبی انعکاس می­دهند و باعث روشن شدن و نورانی شدن حداکثری خانه می­شوند، در همه جای دنیا بسیار پر مخاطب هستند. در ضمن، لوستر برنزی می­تواند بر زرق و برق خانه بیفزاید، زیرا که تشئشعات نور را به خوبی در خانه منعکس می­کند. فلز برنج یا همان برنز به دلیل اینکه انعطاف پذیری بالا و ریختگری راحت تر، در این صنعت کاربرد فراوان دارد. به دلیل تاثیر فراوان انواع مدل لوستر برنزی در خانه ها، در چیدمان خانه عروس و یا در تغییرات دکوراسیون، هنگام خرید لوستر، اولین نوع جنسی که مد نظر قرار می­گیرد، خرید لوستری از جنس برنز و یا یکی از انواع مدل لوستر برنزی است.

مدل لوستر برنزی با حدود قیمت آنها

در بورس فروش لوستر، انواع مختلف مدل لوستر برنزی را می­توان مشاهده کرد، شامل:

  • تک شاخه یا دارای شاخه های متعدد
  • تک شعله یا دارای شعله های متعدد
  • دارای آویز و یا بدون آویز
  • لوستر شکل رز یا فومنکانی واژگون و…

و نیز بسیاری از انواع دیگر که هر یک دارای ویژگی و کیفیت خاص و نیز قیمت های متنوع اند و نیز هر کدام در قسمت های خاصی از خانه کاربرد دارند . همان گونه که ممکن است بدانید؛ برنز، به دلیل اینکه جزء فلزات گران قیمت است و نیز از کیفیت بالایی برخوردار است، طبیعتاً هزینه بیشتری را میطلبد. ( پرداخت هزینه بیشتر، برای لوستر برنزی اصل صدق می­کند ؛ اما اگر می­خواهید هزینه کمتری را صرف خرید لوستر برنزی کنید، می­توانید از مدل های مشابه فیک و غیر اصل مدل لوستر برنزی استفاده کنید که البته این مدل ها به مرور زمان سیاه شده و تازه­گی و زیبایی روز اولشان را از دست می­دهند. ولی این هزینه ای که شما در برابر کیفیت خوب انواع مدل لوستر برنزی اصل پرداخت می­کنید چندان ناراحت کننده نیست. یعنی در واقع شما با پرداخت هزینه ای معقول، کالای با کیفیت و بینظیری را تهیه خواهید کرد.

انواع لوستر برنزی - قصر نور

به طور کلی رنج قیمت انواع مدل لوستر برنزی از حداقل 500 تومان آغاز و تا 5 الی 6 میلیون نیز ادامه دارد. البته برخی  لوستر ها نیز موجودند، که بر حسب اندازه و به قولی تعداد آویز و شاخه ها می­توانند قیمت هایی کمتر از مبالغی که ذکر شد را دارا باشند. نکته دیگه که لازم به ذکر است این است،که این مبالغ حدودی هستند و برحسب انتخاب شما، فروشگاه انتخابی شما و عناصر و ویژگی های ذکر شده می­توانند متفاوت باشند.